4 porady kosmetyczne

Które (prawie) nie wymagają wysiłku
Print
Lady-in-autumn-park_100px
Czy chcesz dziś wyglądać i czuć się odrobinę lepiej, niż wczoraj - prawie bez wysiłku?

Prosta porada nr 1: zadbaj o łatwy dostęp do wieczornej pielęgnacji skóry

Nie idź spać bez tego! Bez względu na płeć, należy oczyszczać  twarz każdego wieczora. Staraj się trzymać przy łóżku waciki, krem na noc oraz balsam do ust.
Bez względu na ogarniające zmęczenie czy lenistwo, nie zaśniesz z brudną twarzą, jeśli Twoje ulubione preparaty będą na wyciągnięcie ręki. Pamiętaj, że cokolwiek jest zawsze lepsze, niż nic. Nikt nie chce budzić się z matową cerą i zatkanymi porami.

Prosta porada nr 2: gorący prysznic może być naprawdę nieoceniony
Chociaż wilgoć nie zawsze sprzyja naszym włosom, to korzystnie wpływa na naszą skórę. Nawilżacze najlepiej działają na naszą skórę wtedy, kiedy jest ona jeszcze wilgotna po kąpieli. W połączeniu z wilgocią pary z gorącego prysznica tworzy to najlepszy moment na nałożenie kosmetyków, które zapewnią wtedy długotrwałe nawilżenie. Musisz jednak zabrać się za to zaraz po wyjściu spod prysznica, jeszcze przed otwarciem drzwi łazienki! Zwlekając zbyt długo z nałożeniem balsamu nawilżającego ryzykujesz, że woda wyparuje ze skóry, pozostawiając ją mniej podatną na nawilżenie.

Prosta porada nr 3: piękna pościel lub chociaż poszewka na poduszkę, może sprzyjać urodzie

Męczy Cię budzenie się z odciskami pościeli na twarzy? Wystarczy wymiana pościeli na bardziej miękką - i problem znika! Jedwabna lub satynowa pościel nie zostawi odcisków na Twojej skórze. A jeśli śpisz w tej samej pozycji noc w noc, te wgniecenia na skórze mogą się utrwalić. Decydując się na pościel lepszej jakości, możesz zapobiec powstawaniu odcisków i zmarszczek.
Satynowe prześcieradła i poszewki są dobre również dla naszych włosów. Bawełniane poszewki mają bardziej chropowatą powierzchnię, a tarcie wywołane przez nocne wiercenie się może prowadzić do niepotrzebnego plątania się, a nawet uszkodzenia włosów.

Prosta porada nr 4: narzędzie, bez którego nie obędzie się żadna z nas
Jest jedna rzecz, bez której nie mogę żyć - to moja lokówka do rzęs! Nie udało mi się jeszcze opanować trudnej sztuki stosowania sztucznych rzęs, więc ten mały drobiazg jest moim wybawieniem. Wymaga poświęcenia tylko kilku sekund każdego ranka i jest niedrogim sposobem na znaczącą poprawę naszego wyglądu. Dzięki lekkiemu podkręceniu, rzęs, nasze oczy będą wyglądać na większe i jaśniejsze i bardziej obudzone. To najprostsza i najskuteczniejsza sztuczka kosmetyczna. (Drodzy mężczyźni, nie zabraniam skorzystania
z tej porady, ale... trzy poprzednie mogą być dla was trochę bardziej użyteczne!)

Napisane przez ekspertkę ds. urody, Jacquie Carter. Jacquie jest Dyrektorem ds. Edukacji i Szkoleń w zakresie Odżywiania Zewnętrznego w Herbalife.
PSSB Herbalife Polska jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bespośredniej i członkiem Krajowej Rady Suplementów i Odżywek.
www.krsio.org.pl


pl-PL | 2018-02-23 08:27:46 | NAMP2HLASPX02