5 porad, które przygotują Twoją skórę na lato

Print
5_skincare_tips_ready_for_summer
Prosta porada kosmetyczna: zadbaj o dostępność kosmetyków pielęgnacyjnych na noc.

Bez względu na płeć, należy oczyszczać skórę każdego wieczora. Dlatego na wypadek późnej pory, kiedy nie masz już energii na dojście do łazienki, zapewnij sobie możliwość wsparcia  zawartością stoliczka nocnego.  Staraj się trzymać przy łóżku waciki, krem na noc oraz balsam do ust.
Bez względu na ogarniające zmęczenie czy lenistwo, nie zaśniesz z brudną twarzą, jeśli Twoje ulubione preparaty będą na wyciągnięcie ręki. Pamiętaj, że COKOLWIEK jest zawsze lepsze, niż NIC. Nikt nie chce obudzić się z nieciekawą cerą i zatkanymi porami.

Prosta porada kosmetyczna: pełen pary prysznic może być naszym najlepszym przyjacielem
Chociaż wilgoć nie zawsze sprzyja naszym włosom, to korzystnie wpływa na naszą skórę. Nawilżacze najlepiej działają, kiedy skóra jest jeszcze wilgotna po kąpieli. W połączeniu z wilgocią pary z gorącego prysznica tworzy to najlepszy moment na nałożenie preparatów, które zapewnia wtedy długotrwałe nawilżenie.   Musisz jednak zabrać się za to zaraz po wyjściu spod prysznica, jeszcze przed otwarciem drzwi łazienki! Zwlekając zbyt długo z nałożeniem nawilżacza ryzykujesz, że woda wyparuje ze skóry, pozostawiając ją mniej podatną na nawilżenie.
Zamiast wycierać skórę do sucha, oklep ją ręcznikiem tak, by pozostała lekko wilgotna - następnie nałóż preparat. Nic nie zachęca do dotyku bardziej od miękkiej, jedwabistej, nawilżonej skóry.

Prosta porada kosmetyczna: zadbaj o urodę, wymieniając pościel (a przynajmniej poszewkę na poduszkę)

Męczy Cię budzenie się z odciskami pościeli na twarzy? Mnie męczyło! Wystarczy wymiana pościeli na bardziej miękką i problem znika! Jedwabna lub satynowa pościel nie zostawi odcisków na Twojej skórze. A jeśli śpisz w tej samej pozycji noc w noc, te wgniecenia na skórze mogą się utrwalić. Decydując się na pościel lepszej jakości, możesz zapobiec powstawaniu odcisków i zmarszczek.
Satynowe prześcieradła i poszewki są dobre również dla naszych włosów. Bawełniane poszewki mają bardziej chropowatą powierzchnię, a tarcie wywołane przez nocne wiercenie się może prowadzić do niepotrzebnego plątania się, a nawet uszkodzenia włosów. Wybierając satynę, dbasz o utrzymanie włosów w porządku, co uczyni je znacznie prostszymi do ułożenia o poranku.

Prosta porada kosmetyczna: jedna rzecz, bez której nie obędzie się żadna pani

Jest jedna rzecz, bez której nie mogę żyć - to moja lokówka do rzęs! Nie udało mi się jeszcze opanować trudnej sztuki stosowania sztucznych rzęs, więc lokówka do rzęs jest moim wybawieniem. Wymaga poświęcenia tylko kilku sekund każdego ranka i jest niedrogim sposobem na znaczącą poprawę naszego wyglądu. Dzięki lekkiemu podkręceniu rzęs, nasze oczy będą wyglądać na większe, jaśniejsze i bardziej przytomne. To najprostsza i najskuteczniejsza porada kosmetyczna.

Napisane przez ekspertkę ds. urody, Jacquie Carter. Jacquie jest Dyrektorem ds. Odżywiania Zewnętrznego w Herbalife.
PSSB Herbalife Polska jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bespośredniej i członkiem Krajowej Rady Suplementów i Odżywek.
www.krsio.org.pl


pl-PL | 2018-02-23 08:24:44 | NAMP2HLASPX02