Twoja skóra rozbłyśnie uśmiechem

Print
make_your_skin_smile_100x100
Słońce świeci i uśmiecha się promiennie, więc dlaczego Ty nie miałabyś rozpromienić się uśmiechem?  Ekspert ds. urody i Dyrektor ds. edukacji i szkoleń w zakresie odżywiania zewnętrznego Herbalife, Jacquie Carter, dzieli się swoimi pomysłami, jak pielęgnować skórę, gdy zmieniają się pory roku. Skorzystaj z jej porad, by nadać swojej cerze zdrowy wygląd pełen wiosennego blasku!

Ręce z daleka

Nasza skóra ma kontakt z dużo większą liczbą substancji, niż możemy zobaczyć, od zanieczyszczenia powietrza i zrogowaciałych komórek po nadmiar sebum czy makijaż; wszystko to może zaszkodzić skórze. Podstawą jej promiennego, zdrowego wyglądu jest odpowiednie oczyszczanie – co obejmuje także czyste ręce! Zanieczyszczenia pozostawione na skórze mogą zatykać pory i nadawać skórze wygląd szorstkiej, zmęczonej i niejednolitej.


Uważaj na słońce

Przywiązuję ogromną wagę do filtrów przeciwsłonecznych, gdy chodzi o zdrowie i powstrzymywanie oznak starzenia. Badania wykazują, że wystawienie na słońce ma wiele negatywnych skutków dla urody, dlatego Ochronny krem nawilżający SPF 30 Herbalife SKIN zapewnia szerokie spektrum ochrony UVA i UVB. Jego wyjątkowa formuła zawiera witaminy B3, antyoksydacyjne C i E oraz aloe vera. Testy wykazały, że dwukrotnie zwiększa nawilżenie skóry przez 8 godzin* i nadaje skórze promienny, miękki i gładki wygląd w ciągu zaledwie 7 dni**.

Wiele osób zapomina, że trzeba stosować kosmetyki z filtrami przeciwsłonecznymi przez cały rok – nie tylko latem! Za każdym razem, gdy wystawiasz skórę na działanie słońca, powinnaś chronić ją przed promieniowaniem.

Złuszczanie

Złuszczanie to moja ulubiona część programu pielęgnacyjnego, bo usuwa obumarłe komórki z powierzchni skóry. U nastolatków ciało „zrzuca” skórę średnio co dwa tygodnie. W miarę upływu lat ten proces spowalnia; tutaj do gry wkracza dobry scrub złuszczający. Jeśli chcesz, by inne kosmetyki działały optymalnie, złuszczaj skórę raz – dwa razy w tygodniu scrubem odpowiednim dla Twojego typu skóry.

Nawilżanie - codziennie

Gdy skóra jest nawilżona, czujemy jej miękkość i widzimy promienny blask. Ale większość osób nie osiąga tego stanu łatwo. Krem nawilżający na dzień i odżywczy na noc pomagają utrzymać nawodnienie na odpowiednim poziomie i odżywiać skórę. Pamiętaj, że trzeba używać kosmetyków nawilżających nie tylko do twarzy, ale do całego ciała. Codziennie, w ramach swojego programu pielęgnacyjnego, powinniśmy nawilżać ciało od stóp do głowy.

Autorka tekstu: Jacquie Carter, ekspert ds. urody i Dyrektor ds. Edukacji Fitness Herbalife.

* Testowany na ochotnikach: pomiar poziomu nawilżenia skóry w odstępie 8 godzin. U 100% badanych zauważono dwukrotny wzrost nawilżenia w porównaniu ze stanem wyjściowym sprzed 8 godzin.

** Testowane na ochotnikach: szorstkość skóry mierzona Visioscanem i Reverse Photo Engineering w odstępach 0, 7 i 42 dni.
PSSB Herbalife Polska jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bespośredniej i członkiem Krajowej Rady Suplementów i Odżywek.
www.krsio.org.pl


pl-PL | 2018-02-23 02:18:47 | NAMP2HLASPX02