Dlaczego trzeba nawadniać organizm?

Print
Glasses with Herbalife Tea

Organizm pozyskuje płyny nie tylko z wody, ale także pożywienia, które ją zawiera, co wlicza się do dziennego jej spożycia, choć ilość wody w różnych produktach jest mocno zróżnicowana.

Mleko, świeże owoce i warzywa należą do produktów o bardzo wysokiej zawartości wody. Dzięki temu możemy nawadniać organizm różnorodnymi napojami.

Nawet herbata i kawa, zawierające kofeinę, która działa odwadniająco, wliczają się do dziennego spożycia wody, jeśli pijemy je w umiarkowanych ilościach. Najlepiej pić herbatki ziołowe, które mają niższą zawartość kofeiny.

Herbatka Rozpuszczalna Herbalife to napój zawierający ekstrakty herbaciane (połączenie zielonej herbaty i orange pekoe), malwę, hibiskus i kardamon. Oprócz tego, że przyczynia się do spożycia wody, Herbatka Rozpuszczalna jest niskokaloryczna i dostarcza 85 mg kofeiny w każdej porcji, co pomaga poczuć przypływ energii i rześkości umysłu, tak potrzebny rano, w porze śniadania. Herbatka jest dostępna w różnych smakach; można pić ją na gorąco lub zimno.

Na bazie swojej ulubionej Herbatki Rozpuszczalnej Herbalife możesz przyrządzić mrożoną herbatę. To bardzo dobra propozycja na lato, bo możesz urozmaicać jej smak różnymi dodatkami w postaci świeżych owoców lub ziół.

Doskonałym sposobem na odpowiednie nawodnienie jest też napój aloesowo-ziołowy. Pyszny i niskokaloryczny stanowi wspaniałą alternatywę dla wysokokalorycznych napojów słodzonych i pomoże Ci w osiągnięciu celu 2 litrów dziennie.

PSSB Herbalife Polska jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bespośredniej i członkiem Krajowej Rady Suplementów i Odżywek.
www.krsio.org.pl


pl-PL | 2018-02-23 02:21:57 | NAMP2HLASPX02