Jak skutecznie nawadniać organizm?

Print
Glasses with Herbalife Tea

 

Organizm pozyskuje płyny nie tylko z wody i innych napojów, ale także z pożywienia, które spożywamy. Ilość wody w różnych produktach jest mocno zróżnicowana. Nie każdy napój będzie równie skuteczny.

Produktami o wysokiej zawartości wody są mleko, świeże owoce i warzywa.

Kawa i herbata mogą działać odwadniająco, ponieważ zawierają kofeinę. Jeżeli jednak spożywamy te napoje w umiarkowanych ilościach, możemy wliczać je do dziennego spożycia wody. Lepiej jednak pić herbatki ziołowe o niższej zawartości kofeiny.

Herbatka Rozpuszczalna Herbalife to napój zawierający ekstrakty herbaciane (połączenie zielonej herbaty i orange pekoe), malwę, hibiskus i kardamon. Przyczynia się ona do większego spożycia wody, jest niskokaloryczna i dostarcza 85 mg kofeiny w każdej porcji. Orzeźwia i pobudza, doskonale sprawdza się w porze śniadania. Herbatka jest dostępna w różnych smakach. Można pić ją na gorąco lub zimno.

Latem, na bazie ulubionej Herbatki Rozpuszczalnej Herbalife możesz przyrządzić mrożoną herbatę. Możesz urozmaicać jej smak różnymi dodatkami w postaci świeżych owoców lub ziół.

Doskonałym sposobem na odpowiednie nawodnienie jest też Napój aloesowo-ziołowy. Pyszny i niskokaloryczny stanowi wspaniałą alternatywę dla wysokokalorycznych napojów słodzonych i pomoże Ci w osiągnięciu celu 2 litrów dziennie.

 

 

PSSB Herbalife Polska jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bespośredniej
https://pssb.pl/


pl-PL | 2019-07-16 15:47:42 | NAMP2HLASPX04